2.14.2013

biten işler volume1


çoktaaan sahibine ulaşmış ürünler aslında görselleri bilgisayarımda kalmış paylaşayım dedim :) sevgili Nihal'in müstakbel gelinleri için sipariş ettiği patateslik, soğanlık ve sarımsaklık seti. Allah herkese böyle görünce nasip etsin çok ince düşüncelidir.  Sevgili Fatma Bolkana son yaptığım boggiler. Bunları doğum için kendisini tercih eden hastalarına hediye ediyor. Kenisi tanıdığım en iyi kadın doğum uzmanından birisi biride Sevgi hocam topu topu iki tane :) hıı birde Hatice hanım var ;) ama gözünüz kapalı gidebilirsiniz Fatma Bolkan'a bunlar azalmış şimdi yeni bir battaniye seti tasarlıyorum kendisine pek minnoş bişii :) Fatma hocamın iletişim bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz. Burada da onunla ilgili hasta yorumları mevcut


siparişleriniz için tubakutlucacan@gmail.com adresini kullanabilirsiniz. Hepinizi kucaklıyorum kaçıyorum zira bugün dersim var Seda da olucam ;) gelmek isteyenleri beklerim.

6 yorum:

 1. Derslere katılmak şahane olurdu, önümüzde engeller olmasaydı :)
  Sahiden ne kadar şanslı bir gelinmiş öyle, Allah herkese nasip etsin böyle ince düşünceli görümce-ler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yasemin belki birgün şartların uyar ;) görümce-ler :)))))))))iyiymiş :))

   Sil
 2. harika olmuşlar.
  çok güzel mutfak için harika olmuş ya:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim takım olarak ta yayınlayacağım ;) takipte kal :)

   Sil
 3. ayyy bunlar ne güzel ne cici şeyler düşünceli doktormuş bu devirde böyle doktor zor bulnur elinize sağlık

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederim :) yaa işte doktor olmak ta bir yerde meziyet değil ama insan olmayı başarabilmiş özel bir kadın o ;)

   Sil