11.01.2011

yine böcük

camı açtım evi havalandırmak için sineklikte açıldı kapatamadım bir türlü sonra ne mi oldu bu hayvan kartonpiyerde belirdi aneeeeciiiiğiiiiiim neden hep beni buluyor böööyk ağlıyciiim üzerine bir kutu ilaç boşalttım ama hala ölmedi bekliyorum ölmesini bilgisayarımı alıp kendimi yatak odasına kapadım yaaa kocaman bi görseniz o kadar korkunç ki anlatamam biri yardıma gelsin yaaaaaaaaa annneeeeeeeee

12 yorum:

 1. korkunun arasında resmini nasıl çekebiliyorsun hayranım :D:D bu böcek evdeyse ben akşama gelmem size söyleyim :DDDDD

  YanıtlaSil
 2. tuba nedir senin bu böceklerden çektiğin cnm ya:))))

  YanıtlaSil
 3. bu kadar bağırıp çağırma be Tubacım
  indir onu tavandan birşeyle sonra da çalıştır elektrik süpürgesini çekiver
  ne uğraştın o kadar :)

  YanıtlaSil
 4. sürekli makinayla yaşadığımdan heralde yada kimse bana inanmıycak diye kanıtlamak için :(( bu böcüğü komşular geldi attı bizde değil :))

  maviii: ah bir bilsem ya ağlamaktan helak oldum valla :((

  YanıtlaSil
 5. ah aynur ah dediğin kadar kolay olsa ya kanatları varsa uçarsa gelip bi tarafıma konsa yada saçımın içine girseee annneeeee düşünemiyorum bile :(ama komşular kurtardı :)

  YanıtlaSil
 6. alemsin:)) benimde böcek fobim var hatta blogger buluşmasında tam bunu anlatıyordumki o harika su böreğinden ağıyla uzanan minik örümceği hatırladım:)ama ben korkularımın üzerine gidiyorum.en etkili silahta terlik:)

  YanıtlaSil
 7. yahuuu küçücük bişey buuu.niye korkuyorsun kiii.sen bugün benim komşularla apartmandaki mahsur kalışımızı bir bilsem :D cardın yüzünden 10-15 dk mahsur kaldık valla..ya aslında korkmam fareden felan ama kovalasam kaçacak çıkacak yer yok apartman kapısı kapalı çünkü...komikti halimiz yaaa :D sende benim kardeşim gibisin..bu konuda kötü bir oyun oynamıştım onaa :D

  YanıtlaSil
 8. bende hep tırsar eşime havale ederim evde yoksa eşim kendi halinde yaşardı ellemezdim yani elleyemezdim.ama çocuğun olunca iş değişiyormuş gecen topladığım camaşıra yapışmış olacak yerde uzuana oğlumn bacağına gelmiş oğlum bas bas bağırıyor bir gitim yere düşmüş yada o kadar bağırmasından intihar etti artık bilemeyceğim.neyse yerde hımbıl hımbıl yürüyorr oğlumda ağlıyor yani almam gerekiyor.elimde bir tomar gazeteyi üzerine fırlattım ya gaztenin ağırlığından yada benim üzüerin "allah kahretsin ben elleyememki "diyerek bastırmamdan öldü cenazyei çöpe attık .aslında oğlum olmasa tırsardımda el mecbur işte:)

  YanıtlaSil
 9. Ay ben de gördüğüm anda çığlıklar atarak kaçıyorum acaip korkuyorum iğrenç bişey ya, sen gene fotosunu çekebilmişsin, ben gözgöze gelemem onlarla:))

  YanıtlaSil
 10. canım benim kesin yardım bu konuda hasta olacaksın yoksa

  nereye gitsen her yerde karşına çıkabilir benzerlerinden de. kıyamam üstüne git bu olayın

  YanıtlaSil
 11. alanay : terlikle yaklaşabilsem sorun yok ama görmeye bile tahammülüm yok bunu ne kadar zoom ladım kapıdan sonra kaçtım :)

  uğurböcüğü : öyle bi psikolojideyim ki adının sonunda böcüğü var diye senden bile tırsıyorum öyle diyeyim anla :S

  sezobigo : valla canm ne eşi sokaktan geçen herhangi bi adamı bile alabilirim beni kurtar diye resmen aklımı yitiriyorum çocuğumda olsa ne yaparım bilemiyorum kesin deliririm :(


  bahar fotosunu bayaa uzaktan zoomlayarak çekiyorum bende bakamıyorum bile ayy fena oluyorum resmen :(

  ÖRGÜÇANTAM: dimi ya kesin tırlatıcam bu gidiş onadır dur bayramdan sonra bi doktora gideyim

  YanıtlaSil
 12. korkunnçç:Sben direkt kedilerimi salıyorum üzerlerine bunlardan görürsem eğer,kedili eve pek girmiyor öyle şeyler,avcının olduğu yere girmezler..ya bizim bu korkumuz nolucak :((

  YanıtlaSil