1.14.2011

ahşap oyuncak tutkumuz


bir kısmını markafoniden neva toysun kampanyasından almıştım bir kısmınıda ikeadan en son gittiğimizde bu abaküsü aldık biz çok seviyoruz doğal oyuncakları biz küçükken babam yurtdışından getirirdi oyuncaklarımızı malum sonuda olsam 70 kuşağıyım ben pek oyuncak yokmuş o zamanlar türkiyede yada şartlar daha zormuş babamda bize hep zeka geliştirici oyuncaklar getirirmiş kızkardeşiminde bu tip adını musti koyduğumuz ahşap blokları vardı ondandır biz çok önemsiyoruz bu tarz oyuncakları ali efede keyifle oynuyor akşam olunca ma aile toplanıp kuleler şatolar yapıyoruz ah çekirdek ailem ah mutluluk ne kadar küçük anlamlarda detaylarda saklı bi bakın bakalım sizin detaylarınız neler bazen atlayabiliyoruz dikkat etmekte yarar var....

2 yorum:

  1. biz de bayılarak alıyoruz kızıma o da seve seve oynuyor.gelısımlerı ıcın cok ıyı.tangramı gorunce de okyanus kolejı hatırlanıyor.bizim eşantiyonlardan =)

    YanıtlaSil
  2. İkeadan bende aldım ahşap oyuncaklardan gerçekten çocuklar bu tarz oyuncakları daha çok seviyor.Mutluluk o kadar kolay yakalanan bişeyki aslında biz gözümüzde çok büyüttüğümüz için bulamıyoruz.
    Sevgilerimle.

    YanıtlaSil