8.24.2010

portföyler kampanyada

arkadaşlar portföylerim kampanyada 20tl tamamı elişi ve itinayla yapılmıştır kaliteli malzeme kullanılmıştır memnun kalacağınıza eminim isteyenler bana mail atabilir :)))

6 yorum:

 1. Dilerim bir gün üzerinde yeşil bir kelebek ve kediler olan çanta yaparsın ve o ilk benim olur..:)Emeğine sağlık,hepside çok güzel olmuş..

  YanıtlaSil
 2. sıradan bir balık: çok teşekkür ederim :)) öyle bir çanta yeşil kedilerin olduğu yapmıştım satılmıştı bir kaç ay önce fotoğrafını bulabilirsem senin için yayınlarım (pc format attım resimlerini umarım bulurum ) :))

  YanıtlaSil
 3. Büyük boy,torba gibi bir çanta istiyorum;üzerinde kedi resimleri ve kedilerin burnunun ucunda yeşil kelebekler olmalı tubacım:).Yapabilir misin?

  YanıtlaSil
 4. zemin kumaşı nasıl olucak ebatları nasıl olucak içini elyaflımı istersin detayları anlat yaparım elbette sanırım ekim kasım gibi türkiyeye gelecekmişsin (bircan söyledi :))))o zamanamı istersin hemenmi istersin

  YanıtlaSil
 5. Ankaraya döndüğümde görüşelim,kedi ve kelebek resimlerini sana maille gönderirim,olur mu?Şimdi çok yoğunum;ev ve ben hareket halindeyiz:)

  YanıtlaSil
 6. ok benim içinde daha uygun olur şu an benim içinde bayaa yoğun bir dönem mailini bekliiciiim

  YanıtlaSil